« Wróć

Izolacja Pianą Poliuretanową - Czy warto? Zobacz Opinie

piana poliuretanowa opinie

Wokół izolacji pianą poliuretanową urosło sporo mitów. Jak jest naprawdę? Czy jest to dobre rozwiązanie?

Czy piana poliuretanowa nadaje się do izolacji w naszych warunkach klimatycznych? Czy naprawdę można liczyć na wykonanie całej realizacji w zaledwie kilka godzin? 

Najlepszą odpowiedzią na powyższe pytania będą... opinie inwestorów, którzy wybrali właśnie izolację pianą poliuretanową.

Dowiedz się dlaczego wybrali tę technologię, czy są zadowoleni i dlaczego zaufali właśnie naszej firmie :) Poniżej umieściliśmy opinie, które opublikowali nasi klienci w serwisie Facebook. Są to opinie dodane z ich prawdziwych kont i są to prawdziwi ludzie - to dla upewnienia osób, które nie wierzą w prawdziwość istnienia naszych Klientów ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcesz poznać więcej opinii inwesorów na temat izolacji pianą poliuretanową i na temat naszej pracy?

Znajdziesz je na stronie https://izolacjapianka.pl/referencje.html gdzie zamieściliśmy linki do serwisów, w których znajdują się opinie naszych Klientów oraz skany listów referencyjnych prezentujących opinie inwestorów po zakończeniu procesu wykonani izolacji pianą.

Chcesz zobaczyć jak wygląda wykonana przez nas izolacja pianą? Zobacz nasze realizacje na stronie https://izolacjapianka.pl/realizacje.html