Certyfikaty

Certyfikat Jakości Stowarzyszenia Wykonawców Izolacji natryskowych

Stowarzyszenie Wykonawców Izolacji Natryskowych SWIN skupia w swoich szeregach osoby i firmy zaangażowane w promocję takiej formy wykonywania izolacji, które dodatkowo chcą propagować wiedzę na temat tej technologii.

Chociaż piany poliuretanowe towarzyszą nam od bardzo dawna to stosowanie ich do izolacji nie zawsze jest oczywiste – mamy tu na myśli głównie wiedzę całego społeczeństwa na ten temat. W biznesie jest znacznie lepiej. Rolę poliuretanów w budowaniu skutecznej izolacji dostrzegają branże związane z budownictwem przemysłowym czy  chociażby branża AGD (chłodnictwo).

Zadaniem dla Stowarzyszenia jest więc propagowanie wiedzy na ten temat, rozwiewanie wątpliwości, ale również edukacja samych wykonawców izolacji natryskowych, gdyż to właśnie od poziomu wiedzy bardzo często zależy jakość produktu gotowego, gotowej izolacji.

Stowarzyszenie powstało 10 stycznia 2020 roku podczas zebrania założycielskiego, które odbyło się w Strykowie. Wśród 23 założycieli znalazły się firmy wykonawcze z całej Polskę. 


Certyfikat autoryzowanego wykonawcy Polychem Systems

Firma Polychem Systems jest wiodącym producentem systemów natryskowych w Polsce. Liczne nagrody oraz wyróżnienia potwierdzają fakt, że firma stale dąży do wzrostu. Zaufanie jakie budzi ma swoje odwzorowanie w sektorze poliuretanów - ponad 70% firm natryskowych korzysta z systemów Polychem Systems. Wykwalifikowana i doświadczona kadra inżynierska oraz nowoczesne laboratorium gwarantuje optymalne dostosowanie  produktów do indywidualnych potrzeb Klientów.


Orły Branży Budowlanej 2018 - 1. miejsce w Kaliszu - Wybór Klientów


Polychem Systems - Podziękowanie dka Matuszyk&Radajak


Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy Instalacji Natryskowch EKOPRODUR / PCC PRODEX Sp. z o.o. - 2018


Certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy Izolacji Natryskowych - EKOPRODUR / PCC PRODEX Sp. z o.o. 2021


Zgoda na przekazywanie informacji handlowej

Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.